Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bull procházka 28.10.2008

29. 10. 2008

 26.10.2008 jsem byla u páníků přesně rok. Musím říct, že se i trošku změnili. Panička zešedivěla a páníček se učí meditovat. Ale jinak jsou pořád stejní. Musím uznat, že se snaží a dělají všechno, co mi na očích vidí.

No a tak jsem je za odměnu vzala na výlet.  Původně jsem je chtěla nechat doma, ať si odpočinou, ale chtěli jet taky, tak jsem je vzala. Po cestě jsme vzali i stopaře - Bambik s paničkou Irčou si nám hupsli do auta a hned na přední sedadlo! To se mi teda vůbec nelíbilo a tak jsem protestovala celou cestu. Bambika jsem taky nakazila a ten se zase snažil páníkovi šahat do řízení. Musím uznat, že jízda to byla divoká. Ale v pořádku jsme dorazili do Kojetína.Tam byl sraz. Setkalo se nás tam asi 10 hafíků. Některé jsem už znala tak jsem je hned přivítala. Mambátka byla trošku nervózní a pořád ňafala.Ale Mafián, Bambik a Cháron byli jako vždy v kondici a musím přiznat, že já a Cháronek jsme největší prasátka. Dokonce mi páník zachránil kůži od pádu, když mě chtěl Mafo převálcovat při chůzi na zídce. Páník mě chytil a dal mě zpátky na původní místo. Ani jsem nestihla mrknout. To se ale mám, že?

Toulali jsme se po polích a loukách a byla to paráda. Ani nám nevadilo, že občas mrholilo. Pěkně jsme zadováděli a vylítali se. Pak jsme se rozloučili a já s Bambikem jsme ještě jeli na kolínko a žebírka do vyhlášené restaurace, kousek od domova. Já jsem tak strašně chtěla masíčko, ale spánek byl silnější. Bambik mě sice moc spát nenechal, ale pak jsme oba dostali nějakou dobrotu. Navíc tam byla moje oblíbená servírka, která se se mnou vždycky přivítá. Tak jsem jí Bambika představila a Bambik říkal, že je kus.A paní servírka říkala, že příště můžem přijít klidně i tři. Tak možná se páníci fakt rozmyslí a pořídí nějaké to psí mimino. Moc tomu nerozumím, ale dělit o pelíšek se rozhodně nebudu!

Pak už jen vím, že mě páník budil, ať se jdu vyčůrat. Venku byla tma a zima. Tak to už bylo asi pozdě večer. Pak mám mlhu a pamatuju si až ráno, když mě budila panička, že musíme jít ven. Krásně jsem se vyspala a ještě to dospím, když jsou páníci v práci a dnes můžeme zase někam vyrazit. 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář