Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co je u nás nového?

7. 5. 2011

17.5.2011

Tééda už je květen, toto letí. Já jsem tento měsíc už bez veškerých léků po lednové operaci,tak už lítám jak divá Honíme se s Chilldou na naší zahradě, pereme se o klacky a taky o tenisáky. To je nejlepší zábava. A páníci nám přikoupili ještě kus zahrady, tak budeme mít véééélikéééééj výběh. To bude paráda. Po prochajdě než oběhneme náš rajón, tak budem zmordovaní Navíc jsme opět pravidelní návštěvníci cvičáku, takže to jsme vždycky tak utahaní, že usínáme páníkům v autě a že se nám tam teď krásně jezdí, protože páníci nám zatmavili skla, tak tam není takové vedro-to je žůžo! A taky se z nás stali stopaři jak vyšití! No máme se príímově Mrkněte se na naše fotečky, jak pomáháme páníkům s rekonstrukcí domečku!

 

17.3.2011

Tak chcete slyšet veelkou novinku!

Chillda vyhrál první místo ve fotosoutěži v časopise Psí kusy. Mám velkou radost, protože příště jsem s výhrou na řadě já! :o)

 

Vítězná fotografie!

 

 

10.3.2011

Tak konečně nové fotečky na stránkách Ale pořád platí. že můžete průběžně sledovat fotečky i zde.

 

9.3.2011

To je ale venku krááásně, že? Tolik sluníčka vytáhlo ven i mě Ráda se nahřívám na sluníčku. Už nemusím mít obleček a všude se válí plno klacků, které s oblibou koušu. Taky se ráda přetahuju s Chilldou, ale páníci mě moc hlídají,ať se nepřetěžuju. Ale musím došlapovat na tu operovanou tlapku a to mě neba. Nevím jak to mám páníkům vysvětlit, že mě ta noha hrozně zdržuje v lítání Ale dneska jsem si paničku trošku uplatila. Lehla jsem si přímo na ni a tak jsme schruply a funěly jsme si vzájemně do tlamiček, tak třeba si na to zítra vzpomene a nebude mě tolik hubovat. Ale dneska jsem málem spadla smíchy z křesla. Panička dorazila ze cvičáku s Pinďou a říkala, že jsme oba dva úplně stejní a přitom se dívala na mě a pak na něho. Přemýšlela nahlas, kde udělali soudruzi ve výchově chybu. Tak jsem se zeptala Pindi co se děje a on mi vyprávěl, jak dneska paničku štengroval při cvičení. Prý ho hrozně bavilo dělat, že ohluchl a dokonce měl tolik odvahy, že dělal, že ten povel v životě neslyšel No nic no, tak aspoň paničce utužujeme nervový systém

 

18.2.2011

Jéééé, to je nudááááá! Kornout na krku už sice nemám, ale nesmím nic dělat. Ach jo. Jsem pořád na vodítku a musím opatrně došlapovat na tu bolavou nohu. Ale to mě teda neba. Radši venku dělám kraviny a běhám rychle po třech. To je děsná zábava pošťarovat páníky Já mám tolik energie a nesmím nic. Tak doma aspoň provokuju Chilldu,ale on má zakázané se mnou dělat divočiny. Ach joooooooo. Dostávám plno dobrůtek a hraček,ale to není ono. Chci běhááááát a kousat klacky a přetahovat se. Jediná kladná věc je, že jsem se naučila od Pindi otvírat si dveře, tak věčně ležím páníkům v peřinách

 

25.01. 2011

Tak už to mám za sebou. Pan doktor byl na mě moc hodnej a nechal mě u sebe přespat. Prý jsem se chovala vzorně. Operace trvala přes 2hodiny a mám nové kolínko. Měla jsem přetrhané vazy a urvaný a otočený meniskus. Tak to tam mám všechno spravené a prý budu za pár měsíců běhat jako by se nic nestalo. Týden jsem jenom pospávala. Jizvu mám přes celé stehno a začala mě rozčilovat a usoudila jsem, že stehy jsou už zbytečné. Tak jsem si vytrhala nějaký ten steh. Hmm, ale moc mi to nepomohlo. Začala z toho téct krev, rozjelo se mi to a já jsem za trest jela znovu na šití. A dostala jsem překvápko. Dostala jsem límec a s tím už teda moc sranda není. Ale zkouším s ním do všeho schválně narážet a škrkat a třeba praskne. Ale zatím teda drží a drží. Páníci mi ho sundávají, když mě mají na dohled. Tak to dělám, že si lížu nějakou jinou tlapku a pak hned šup na jizvu. No jo no, zkouším to jak  to jen jde, ale ten límec mi udělal čáru přes rozpočet. Ale v pátek už jdu na vytahování stehů, tak už to zas bude veselejší 

 

17. 01. 2011

 

Ach jo. Tak už jsem zase dělala blbosti. Jojo, ze smíchu bývá pláč. Tak jsme si tak běhali s Pinďou po poli. A jak jsme se honili tak jsem si nevšimla,že je tam sráz a Pinďa běžěl jako první a já jsem přes ten jeho velký zadek neviděla vůbec nic. A zničehonic Pinďa letíííííí vzduchem a krásně dopadá a běží dál. A já letíííííííím, koukám, že mám všechny čtyři nějak divně natažený a dopadám na zem nekontrolovatelným pádem. A ležím. Čučím kde jsou páníci a oni přibíhají. Postaví mě na nohy a zjistíme, že moje zadní nožka něpremáva. Páníkovi bylo jasný, že je zle a hned volal pana doktora. Okamžitě jsme tam jeli a zjistili, že moje kolínko - vazy už nejsou. Ach jo. Takže asi za 2hodiny jdu na operaci, tak mi všichni držte drápky a pěstičky. Teď budem chvilku bez internetu, tak vám sem napíšu zas až o víkendu.  

09. 01. 2011

Dne 07. 01 2011 se Chillda účastni Hanácké národní výstavy psů v Olomouci, jak dopadl se dočtete zde a fotečky jsou zde.
 

Já jsem na páníky a Chilldu čekala doma a měla jsem z jeho medaile oooobrovskou radost.

 

22.12.2010

Je to hrozný, já vím. Ale když ti páníci mají pořád plno práce. Ale musím je pochválit, udělali nám nový plot na domečku, tak si tam lítáme jak se nám zachce. To je paráda! Běháme tam tak rychle, až sníh lítá všude kolem dokola. Navíc páníkům pomáháme odklízet sníh - vždycky chytáme lopatu - to je děsná zábava. Jen páníci to s náma hrají jen chvilku  Takže teď se máme fakt výborně :o) Chillda se sice teď na poli dusil nějakou najitou kostí, ale páníci zasáhli a první pomoc přišla včas. Já mám krásný nový obleček - a to ještě ani nebyl Ježíšek  Naše stránečky sice trošku váznou, ale nové fotečky můžete pořád sledovat v našem odkaze - více fotek.

Ale každopádně, přejeme všem krásné Vánoce, plno kostí pod stromečkem a hóóódně zdravíčka v příštím roce.

14.11. 2010

Dne 13. 11. 2010  byl Chilly na klubové výstavě KCHMPP při bonitaci uznán CHOVNÝM PSEM.

 

7.11.  2010

Tak opět páníci nemají na naše stránky čas, ale my jim to odpouštíme, protože nám zařizují plot na zahrádce a pořád s námi pendlují mezi Přerovem a Čekyní. Tak snad se polepší a brzy tady zese něco sesmolí.

 

7.10.2010

Tááák a Pinďa má dnes taky narozeniny. Už mu jsou 2 roky, tak bych mu asi neměla říkat Pinďo, že? Oslavu bude mít taky o víkendu, tak doufám, že se se mnou taky rozdělí. Já jsem měla dobroty a podělila jsem se!

 

7.9.2010

Jupíííjajou, já mám zítra narozeniny! Já se těším! Oslavu budu mít prý až v neděli, ale mě to vůbec neva, aspoň si to užijem všichni dohromady. Já se tak těšíím

 

29.8.2010

Heč, my jsme byli včera na velkém výletu. Vzali jsme s sebou i Bambika a jeho paničku. Jéé, to byla legrace. Už jsme se dlouho neviděli, tak jsme řádili o stošest. Máme zase plno foteček. Nejsrandovnější bylo, když jsme zapadli v bahně. Páník tam málem utopil svoje sandály. A taky jsme se zasmáli, když panička od Bambika chtěla ukázat nejrychlejší běh ve vodě. Ale to ještě nevěděla, že je ve vodě taková malá dírka, hihi, a vybrala to teda taktak. Málem jsme si museli natahovat záchranné vesty a vyprošťovat ji. Počasí bylo vynikající - bylo pod mrakem a chladno, tak jsme mohli dělat lumpárny celou dobu. Byli jsme venku asi 4hodiny a za tu dobu jsme si nasbírali plno dobrůtek - ostružiny, žampiony, kopřivy na čajík a taky jsme se naučili poznávat řebříček. No prostě plnohodnotný výlet.

 

28.8.2010

Haháá, já jsem ale holka šikovná. Tak kousat paničku nemělo význam, ale zkusila jsem to na páníka a hádejte! no joo, zabralo to. Vznikla nová sekce ve fotoalbu. Sekce Chillyho výstavy a Jak cvičíme. Tak se mrkněte a chvalte a chvalte.

 

24.8.2010

Co mám té paničce udělat? Poraďte mi! Už jsem ji zkoušela kousat do zadku, ale dostala jsem nadaný. Je pravda, že moc času nemá, protože se nám s páníkem hodně věnují a navíc mají plno starostí, ale teda vůbec sem nedala fotky z Hronu, nenapsala jak byl Pinďa výbornej na výstavě, nedává sem fotky z procházek. No budu jí muset asi kousnout víc. I kdybych za to nedostala misku se žrádlem, tak to bude stát za to!

 

9.8.2010

Tak samozřejmě jsme se vrátili v pořádku a máme plno fotek. Ale teda voda byla hodně špinavá, ale mě to nevadilo. Já jsem vodumilka a plavala jsem pořád. Pak byl Chillda i na výstavě. Ale už je vše při starém - páníci chodí do práce a panička se vymlouvá, že je zaneprázdněná. tak snad ji přemluvím (budu muset udělat ty svoje psí oči a trošku se k ní tulit) aby sem zase napsala něco nového a dala sem fotečky. 

 

18.7.2010

Tak páníci se nám vrátili a pochválili nás, že jsme byli šikovní. Ale to neví, jaký jsme dělali borčus s Bambikem! To byla paráda. Prali jsme se všichni tři od rána do večera.

A teď jedou páníci na další výlet, ale tentokrát jedeme zase s něma. Jedeme sjíždět Hron a tak jestli to přežijeme, tak pak dodáme nějaký fotečky. Budu muset během toho týdne kousat paničku do ruky, aby fotila. Ale páníci říkali, že si nás musí hlídat. Protože prý budem projíždět  nějakýma "rizikovýma" oblastma, tak aby nás někdo neodcizil

 

 

7.7.2010

Tak je to tady. Jedeme na prázdniny. Páníci už se sbalili a zítra ráno vyráží na motorce do Chorvatska. A protože my nemáme řidičák, tak zůstaneme na prázdninách u Bambika. Páníci Irča a Tom už se moc těší a zítra si nás vyzvednou. Už se moc těšíme, jak si zařádíme.Ale páníci si nás vyzvednou už v úterý. Takže budem bez nich 6 dní. Panička bez nás nikdy nebyla, tak prý s ní dneska můžeme spinkat v posteli,aby jí nebylo tak smutno. Ale tohle nám slibovala ráno. Nevím nevím jestli to pořád platí. Protože Chillda dneska hodně zlobil. Otevřel si do ložnice, zavřel se tam a pěkně tam řádil. Rozkousal páníkům nabíječky na mobil, všechny svíčky, elektrický odpuzovač hmyzu, ale hlavně rozkousal páníkovu půlku matrace. Hold tam bylo kokosové vlákno a Pinďa kokos miluje

 

25.6.2010

Jůůůů, tak ta panička to tady teda fláká!! Přesně 5měsíců sem nic nenapsala! A že se toho teda událo! Plno výletů, fotek a dokonce i nějaká ty výstava s Pinďou. No budu muset tu paničku pokárat! Ale páníci nám chystají nové bydlení,takže toho mají teď moc. Ale budu ji popohánět, aby se polepšila! 

 

25.1.2010 

Taky si tak užíváte zimy jako my? To je paráda. Sice je otrava, než vyrazíme, protože nám páníci mažou tlapky a mě oblíkají obleček. Ale pak, pak řádíme ve sněhu. Tolik sněhu jsme ještě nezažili a tak si to moc užíváme.  Včera jsme byli na výletě. Vyjeli jsme i s Bambikem na Rusavu. To byla paráda! A jak jsem si to užili! Jezdili jsme i s páníkáma na lopatách z kopce. Dneska mám klidový režim. Jsem s paničkou pěkně v teploučku a páník s Pinďou jeli zkusit nové běžky. Už se těším na víkend, že zase někam vyrazíme. Navíc u nás bude Bambik, tak zas vymyslíme nějakou lumpárnu.

 

 

9.01.2010

To je ale paráda, že je páník doma! Už jsme zase všichni pohromadě a chodíme na výlety. Taky byl včera Chillda na výstavě v Olomouci. Tak se mrkněte jak dopadl. Já jsem čekala doma,ale vůbec mi to nevadilo. Odpočinula jsem si a pak jsem měla i určitá privilegia Jinak Silvestr a Vánoce jsme strávili v poklidu u strejdy Caldy na chalupě a tam jsme celý týden běhali a užívali si volna. Teď je venku plno sněhu, tak si to parádně užíváme.

 

1.12.2009

Tak jsme měli trošku těžší období. Chillda byl pokousanej. Kousl ho nějakej škaredej toulavej pes. Tak jsme s ním chodili každý druhý den k panu doktorovi na injekce a čištění. Ale už to má srostlé, jen vypadá jak holátko, hihi, nemá tam chlupy. No a aby se panička nenudila, tak já jsem pokulhávala na pravou přední tlapku a pak i na zadní. No bylo toho teďka moc. Pak navíc panička onemocněla, takže nás venčili strejda a teta od Bambika. No, ale za chvíli budeme mít doma páníka, tak už se moooc těšíme. Jsme zvědaví, co nám přiveze dobrého.

 

19.10.2009

Já jsem viděla svoje roditele, hihi. No byli jsme v Brně a potkali jsme tam páníky od Tabitky a mojí maminky Amirky. To bylo setkání! Byla jsem ráda, že je vidím a oni taky. Moc jsem se jim líbila. Hned jsem je poskákala a opusinkovala. A co jsme dělali v Brně? Ale, taková nepodstatná věc. Chillda tam měl předváděčku. Promenádoval se tam na koberci. Nic pro mě. Já trpělivě čekala v autě zababušená do deky. Ale když se pak vrátil s medailí, tak jsem na něho byla pyšná. A panička taky. Protože panička mi říkala, že je víc nervózní jak Chillda. Pro paničku to byla premiéra, tak z toho měla obavy.

 

7.10.2009

Tááák a je to tady. Pinďa má dneska narozeniny. Už má 1 rok. To to ale letí. Ještě si pamatuju, jak ho přivezli páníci domů a oznámili mi, že tady bude s anáma bydlet. Já jsem ho vůbec nechtěla, ale vyrostl z něho parťák a nehneme se od sebe na krok. Tak Chillýsku všechno nejlepší a hlavně zdravíčko.

 

30.9.2009

Musím žalovat. Panička je nějaká mimózka a nemá vůbec sílu, aby ty moje stránečky trošku oživila. Z práce chodí utahaná,ale když pak jde s náma na prochajdu, tak ožije Ale večer je to s ní horší. Tak mi slíbila, že sem dá aspoň nějaké fotečky, když už nic jiného.  Takže nové fotečky jsou: sjíždění Sázavy, prochajda 5.9.2009, prochajda v obilí zářízápad sluníčka, dovádění ve voděHelfštýn. Tak pěkné pokoukáníčko. :o) Rosteme do krásy, že?

 

8.9.2009

Jupíííí, já mám dneska narozeniny. Jsou mi 2 roky, heč! Panička říkala, že to budeme slavit o víkendu, tak už se moc těším. Jsem zvědavá, co dostanu dobrého Mám zase slíbený dort, tak se necháme překvapit. Od té doby, co není páník doma, tak panička nestíhá aktualizovat zážitky na stránkách. Musím ji to častěji připomínat! Snad to zase začne stíhat. Takže gratulace přijímám ve vzkazích a dárky pošlete klidně poštou. A nebo přivezte ty dobrůtky osobně, aby se mi na poště nezkazily.

 

27.7.2009

Tak plavání už máme za sebou. A co se dělo a jak jsme to zvládli? Přečtěte si to v sekci Výlety.

Samozřejmě nechybí ani něco málo fotek.

 

24.7.2009

Tak už je pátek a my jsme napnutí, jak to bude zítra probíhat. Má být jen 18stupňů a pršet. tak jsme zvědaví, jestli ta panička bude plavat Chilly musel jít k panu doktorovi. Měl strašnej průjem a moc zvracel. Když se panička vrátila z práce, tak měl o 2kg míň. Tak dostal včeličku a  druhý den ještě jednu. Teď ještě papá nějaké léky, ale už je to v pohodě. Když měl ty problémy, tak jsem myslela, že už se paničky nedočkám. Bylo mi ho líto,ale vážení, ten smrádek, tak ten už rval čumák i mě. A to je co říct. Tak držte zítra palečky a my se pak pochlubíme. Náš cíl: užít si den u vody a nebýt poslední.

A abych nezapomněla, máme nové foto (konečně) z prochajdy. Zde

 

06.07.2009

 

Tááák. Páník je fuč a my ani nevíme, kdy se vrátí. Ale panička nám vysvětlila, že musel a že nám pak řekne, až se dozví datum návratu. Ale my pro jistotu většinou odpočíváme na zemi u vchodových dveří - co kdyby přišel páník domů. A taky hodně hlídáme paničku. A víte co? Já pojedu s paničkou na závody. Ptáte se v čem, když jsem po operaci? No přece v plavání! To je moje nejoblíbenější disciplína. Pinďa plavat nebude. To už by prý panička nezvládla. On s náma pojede jako roztleskávačka. Jsme přihlášení na všechny 3 tratě, tak snad dovezeme nějaký pohár. Pilně trénuju. I když se mi teď hodně zalíbilo skákání do vody a potápění se. Tak uvidíme. Navíc paničce "prý" nějak blbne noťas,nebo co, tak sem nemůže dát naše fotečky z plavání v těch strašných vedrech.

 

29.6.2009

Páníci teď nějak rozhazují-pořád jezdíme po výletech Byli jsme přes noc v Brně u kamarádky Abbynky. V sobotu byl Pinďa i na výstavě. Ale já jsem ráda, že jsem tam nemusela. To odporné dusno v brněnské hale, to by bylo pro mě moc. Mám ráda svůj klid a navíc jsem v rekonvalescenci, tak mě páníci šetří.

 

21.6.2009

Heč, my jsme byli na výletě. Vyrazili jsme ve čtvrtek a vrátili jsme se až včera - v sobotu večer. Byli jsme úúúúúúplně kaput. Cestování a do toho plno nových zážitků! Více v sekci výlety.

 

16.6.2009

Tak už to mám za sebou. A co? No přeci operaci noženky. Zase jsem vynechávala tlapku a tak mě zase uspali a zrentgenovali mě. Ale řeknu Vám, že už těch narkóz mám tak akorát dost. Ale pan doktor říkal, že teď už jsou narkozy tak šetrný, že to tomu pejskovi nic nedělá. Tak si páníci trošku oddechli. Ale jen na chvilku. Jen do té doby, než se dozvěděli výsledky z rtg. Pan doktor mi tam našel uštíplou chrupavku, která musela ven. Navíc mi našel artrózu v kyčli. Panička to zas oplakala a páník mčel. Ani nemukl. Ale teď už mi zase všechno zakazují a křičí na mě, ať se uklidním. Protože na operaci jsem byla 10.6. a už se mnou šijou všechny čerti. Operoval mě nějaký pan doktor z Brna a můj pan doktor mu asistoval. Vytáhli mi ten kus co mi tam zavazel a je to vidět. Chtěla bych strašně moc běhat, ale páníci mě drží zkrátka. Prý nesmím. Ale až mi vytáhnou stehy, tak budu moct aspoň plavat. Ale klidový režim prý musím mít 3měsíce. To se jako 3 měsíce nevyběhám?? Budu muset tu paničku nějak udyndat. Ale po dnešku, kdy jsem jí utekla na zahradě a 2min běhala a běhala, tak byla pěkně naštvaná, protože to vypadalo, že mi praskl jeden steh, ale pan doktor řekl, že na šití to není. Tak budu muset chvilku poslouchat a pak to zkusím znovu. Ale je to teda pěkná dřina se jen válet.  Budu to muset  zas páníkům něčím zpestřit.

28.5.2009

Taaak už vím co tak zařizovali!!! A měli jsme teď opravdu hodně zážitků. Jestli se chcete dozvědět zase nějaké novinky, tak se mrkněte do novinek.

 

22.4.2009

Musela jsem paničce vyhubovat! Zanedbává tady ty moje stránečky. podnikáme plno výletů, ale tady není ani čárka. Páníci teď doma něco řeší. Pořád někam telefonují a něco zařizují. Modlím se, ať nám zas někoho nepřivedou do pelíšku. to už by mě asi kleplo. S nikým už se dělit nebudu. Ale neslyšela jsem nic  tomto směru, tak se necháme překvapit. teď o víkendu jedeme na tábor. Je to na celý víkend, tak už jsme zvědaví. Panička říkala, že to tady dožene až tak za 14 dnů. Tak to budu muset vydržet.

04.04.2009

Jupííí, už je mi dobře. A co mi bylo? Páníci mě nechali vykastrovat. Nejdřív jsem nesouhlasila, ale pak mi vysvětlili, že se budu mít líp a tak jsem to podepsala. Osudný den bylo pondělí. Narkóza mi teda moc dobře nedělá-to už vím z dřívějška, ale tentokrát mi do zpěvu nebylo. Dost jsem zvracela a skoro celou noc jsem stála páníkům na posteli a kňourala jsem bolestí. Pan doktor sice říkal,že mi píchne něco od bolesti, ale asi mi měl dát něco silnějšího. Nezvykle dlouho jsem neměla na nic chuť. Páníci mi podstrkovali kuřátko, ale to jsem si dala až na druhý den večer. Pinďa byl taky opatrnej. Páníci ho hlídali, aby mě nechával spinkat. Všichni se o mě vzorně starali. A asi díky tomu už jsem fit. Už zase běhám a dovádím. Stehy jdu sice vytáhnout až ve čtvrtek, ale to mi vůbec nevadí. Dnes už jsme byli na prochajdě. Bylo hrozný vedro a tak jsme šli část lesem. Proháněli jsme ptáčky a veverku. Chilly už mi celkem stíhá. Vždyť už je ho taky kus. Váží už stejně jako já, ale rozumu by teda ještě potřeboval aspoň jednou tolik. Jako například dneska. Byli jsme na návštěvě u dědé a babí na chaloupce a Pinďa rozežral lavici. Úplně ji rozkousal. Ne, že by byla nová, byla dost zánovní, ale každopádně je po ní. Ale naštěstí je jinak hodnej. Minulý víkend byli páníci juchat na svatbě a tak jsme byli na hlídání u Bambika doma. To byla strašná zábava. Byli jsme na procházce, na kofolu, na zmrzlinku. No prostě paráda. Ani nám páníci moc nechyběli.Měli jsme o zábavu postaráno. Vyzvedli si nás hned ráno, ale my jsme pak byli celý den utahaní. Protože být celý den s Bambim, to je záhul. Pořád jsme se přetahovali a honili. No prostě príma prázdniny. Páníci měli strach - byli jsme poprvé bez nich, ale zvládli jsme to všichni na jedničku. Už se těšíme co podnikneme příště.

 

17.03.2009

Hele, že nevíte co jsem si zkusila? Chcete to vědět? Zkusila jsem  coursing. Heč,heč! A bylo to super. Honila jsem ten střapec poprvé, ale na výbornou. Prý jsem byla moc šikovná a lidé okolo nevěřili, že to zkouším poprvé. Byla jsem od páníků moc chválená. Navíc bylo krásné počasí, takže jsme byli venku 7hodin. Večer jsme byli s Pinďou pěkně utahaní. A v neděli jsme byli na prochajdě s Bambikem, tak to byla taky paráda. Jen to počasí už nebylo tak pěkné. Včera a dnes jsme byli taky s Bambikem. Pěkně se u toho vyběháme a paničky proberou všechny ty "důležité" věci. Ale dneska ta prochajda stála za to. Já s Chillym jsem se vyválela v pěkně zapáchajícím hovínku a pak ještě dostala panička do zubů. Ale to zařídil Bambik - asi chtěl dát naší paničce pusinku a zapomněl, že má koš na tlamě. Zuby byly naštěstí všechny, ale ten ret opuchl okamžitě. Jooo, to je riziko košů. Já říkala, ať nám ho sundají.

13.03.2009

Teda ty páníčci to tady ale flákají! Ale musím uznat, že panička má teď moc práce a páníčka vidíme spíš jen o víkendech. A slyšela jsem paničku jak říkala, že nás radši pořádně vyvenčí a stránky teď na chvíli odsune. Ale snad snad se to zase zlepší. Konečně se umoudřilo počasí, tak už se zase půjde na nějaký výlet. Já totiž ten déšť moc nemusím - jsem hned mokrá a to se mi nelíbí. Ale když můžu někde plavat, tak to jsem ve svém živlu. Jinak je u nás plno nových věcí. Pinďa už se konečně nebojí chodit ze schodů, musí už taky na cvičáku poslouchat, už je s ním větší legrace - už se mnou běhá a taháme se o klacky a já už jsem se zbavila té protivné falešky. Páníci říkají, že mají doma dvě štěňata. Snad nám o víkendu vyjde počasí a my zase půjdeme někam na výlet. Samozřejmě Vás budu informovat. Jinak máme nějaké fotečky z výletu na rajčeti, tak se klidně mrkněte.

16.02.2009

Tak jsem fakt musela včera na cvičák! A byli jsme tam 2,5 hodiny!! Ale nedala jsem se. Nejdřív jsem musela poslouchat, sem tam jsem si skočila nějakou překážku a pak jsem zase laškovala s rukávem strejdy Milana. To se mi líbilo. Ale jinak ten zbytek byl, dle mého názoru, zcela zbytečný. Ale páníkům se to nezdá, tak musím šlapat jak hodinky.(Ale do švýcar mám teda daleko - hihi) Ale dávám jim pěkně zabrat, aby z toho taky něco měli. Já jsem padla za vlast až doma u pohádky. Pinďa taky. Ale pak jsme šli ještě na prochajdu, protože svítilo sluníčko a ta nás dorazila úplně. Spali jsme pak jak mimina. Že by to byl záměr od páníků? To budu muset ještě zjistit!

14.02.2009

Krásný Valentýn - jen co je pravda. Tak by mě zajímalo, jestli ve všech rodinách slaví Valentýn na cvičáku. Nechápu, proč zrovna já musím mít páníky, kterým se chce trávit sobotní dopoledne cvičením. A mě se dneska zrovna vůbec nechtělo. A taky jsem to paničce dala náležitě najevo. A jak? Hrála jsem si na hluchou, chytala jsem lelky, dělala jsem vše asi napotřetí a když, tak jen napůl. Prostě jsem to dneska lajdala. Ale nevím, jestli jsem to nepřehnala. Panička dnes asi neměla nervy jak špagáty a málem jsme ji odvezli do Bohnic. Ale já jsem zlobila jen malinko, ono to samo! Fakticky! A nejhorší na tom je, že zítra musím zas. Je na tom světě nějaká spravedlnost??

 

07.02.2009 

Tak už je to jasný. Pinďa má dneska 4 měsíce a já mám zítra 1rok a 5měsíců. Heč, taková já už jsem slečna. A jak to tak vypadá, tak Pinďa už u nás zůstává. A jak to vím? Protože páníci mě přehlásili na jiný cvičák a Pinďu tam nahlásili taky. Ale toho samozřejmě pod Chillym. Takže z toho vyplývá, že budu makat jak šroubek. A dneska tomu teda tak bylo. Kousala jsem zase strejdu Milana a taky jsem musela poslouchat. Chilly už chodí se mnou, ale jen se dívá jak se to dělá. Ale dneska už z nudy přešel lávku. Pak jsme byli ještě s páníkama na prochajdě - museli jsme toho využít, když svítilo sluníčko.  Samozřejmě jsme měli i foťák!

 

03.02.2009

Konečně tady máme zase něco nového. Měli jsme návštěvu, tak se mrkněte do sekce "Výlety" a taky máme nové fotečky v "Chilly", "Já v celé své kráse" a "Výlety"

 

24.01.2009

Tak jsme konečně našli figuranta, do kterého si můžu pořádně kousnout. A nebojí se ani když je bláto a nebo sníh. Zrovna včera jsem byla jedna velká kula bláta a panička jakbysmet. Už jsem ho párkrát zapotila a vypadá to, že si budeme rozumět. Jen mi to  panička občas kazí, ale říkala, že  je zahanbená a že se to k vůli mě rychle naučí. Nějaké fotečky jsou v nové fotogalerii "Výcvik", tak se klidně mrkněte.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář